EvreşeNet

EVREŞE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ’NE HOŞGELDİNİZ

Bu hizmet Evreşe Belediyesi tarafından ücretsiz olarak EvreşeNET markası adı altında sunulmaktadır ve tamamen ücretsizdir. Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak tarafından tasarlanan EvreşeNET ücretsiz internet projesi kapsamında belde sınırları içerisinde yaşan tüm tüm vatandaşlar ve misafirler hemen hemen her sokakta bulunan hotspot noktalarına bağlanarak ücretsiz olarak internet hizmetinden faydalanabilmektedir.

Ücretsiz internet hizmeti kapsamında bağlantı kuran kullanıcılardan hiç bir ücret talep edilmediği gibi standart hızda tamamen kotasız ve limitsiz olarak bağlantı sağlanmaktadır.

EvreşeNET İstatistikleri

EvreşeNet Kullanıcı İstatistikleri

Evreşe Belediyesi Ücretsiz internet hizmetinde 5651 sayılı konun kapsamında tüm internet aktiviteleri kayıt altına alınmaktadır ve 2 yıl boyunca saklanmaktadır. İnternet hızında herhangi bir kısıtlama yapılmazken, yasaklı sitelere erişim engellemesi yapılmaktadır.

İnternet Destek Hattı

Belde faydalandığınız ücretsiz internet hizmetinde herhangi bir problem yaşamanız durumunda www.evrese.net.tr adresini ziyaret edip iletişim sayfasını kullanabilir, [email protected] adresine mail yazabilir veya 0850 860 17 60 nolu telefonu arayabilirsiniz. İnternetinizin hızını ilgili sitede bulunan Hız Testi Yap butonuna basarak ölçebilirsiniz. Tüm kullanıcılara standart hız sağlanmaktadır.

İnternetinizin yavaş olması durumunda internet hızı nasıl arttırılır? İnternet hızının yavaş olması durumunda WiFi sinyal gücünüzü kontrol edebilirsiniz, daha hızlı bir internet bağlantısı alabilmek için hotspot noktalarına yaklaşarak sinyal gücünüzün artmasını sağlayabilirsiniz, böylelikle internet çekim gücünüz artacak ve daha hızlı bir internet erişime sahip olacaksınızdır.

Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak Kimdir?

Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak

Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil SOYUAK, 1973 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimi için Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlamıştır. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar nüfusuna kayıtlı olduğu Çanakkale İli, Gelibolu İlçesi, Evreşe Beldesi’nde doktorluk yapmıştır. Evli olup üç çocuk babasıdır.

Dr. Soyuak, 2009, 2014 ve 2019’da yapılan Mahalli İdareler Seçiminde belde halkının oylarıyla üc kez üst üste Belediye Başkanlığı görevine seçilmiştir.

Başkan Dr. Ali Kamil Soyuak, insan odaklı katılımcı bir politika, insanı düşünen ve insanı yaşatan bir anlayışla; vatandaşlardan aldığı güvenoyuyla; Evreşe Belediye Başkanlığı görevini büyük onur ve gururla yürütmektedir.

Evreşe Belediyesi İletişim Bilgileri

Adres: Çeşme Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:15 Gelibolu / Çanakkale

Telefon Numarası: 0286 577 40 84
Fax Numarası: 0286 577 52 53

e-Posta: [email protected][email protected]