Mehmetli Belediyesi

MEHMETLİ BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ’NE HOŞGELDİNİZ

Bu internet hizmeti Mehmetli Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır ve tamamen ücretsizdir. Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu tarafından vatandaşların hizmetine sunulan ücretsiz internet projesi kapsamında belde sınırları içerisinde yaşayan tüm  vatandaşlar ve misafirler hotspot noktalarına bağlanarak ücretsiz olarak internet hizmetinden faydalanabilmektedir.

Ücretsiz internet hizmeti dahilinde sisteme bağlanan vatandaşlardan hiç bir ücret talep edilmez ve  standart hızda tamamen limitsiz bir şekilde internet hizmeti sunulmaktadır.

Mehmetli Belediyesi free hotspot internet hizmeti 5651 sayılı konun kapsamında tüm internet aktivitelerini kayıt altına almaktadır ve yasal şartlar dahilinde saklanmaktadır. Sunulan internet hizmetinin hızında herhangi bir limitleme uygulanmazken, yasa dışı içeriklere erişim engellemesi yapılmaktadır.

Ücretsiz İnternet Nedir?

Ücretsiz internet hizmeti şehrin belirli noktalarına kurulan hotspot noktaları aracılığıyla halka açık şekilde yapılan internet yayınlarıdır. Bu internet hizmetinden ücretsiz bir şekilde faydalanmak için cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızın wireless arama kısmına girerek ilgili ağı bulup bağlanmanız gerekmektedir. Bağlandıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı girerek internet bağlantısını sağlamış olursunuz. Bu bağlantı %100 güvenlidir ve kişisel verileriniz hiç bir kurum veya kuruluşla paylaşılmaz.

Fatih Seyitoğlu Kimdir?

Fatih SeyitoğluMehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, 1959 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğmuştur. İlkokulu Mehmetli İlkokulu, ortaokulu Kadirli Ortaokulunda, liseyi ise Kadirli Lisesi’nde okumuştur. Geçmişte Mehmetli belde olmadan önce 1994 – 1999 arasında Mehmetli Köyü Muhtarlığı yapmıştır ve muhtarlık görevinde iken Mehmetli Köyü’nü Mehmetli Beldesi yapmıştır.

1994-1999 arasında Sumbas Sulama Birliği Meclis Üyeliği yaptı, 2005-2007 arasında Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Fatih Seyitoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. Günümüzde halen Mehmetli Beldesi’nde ikamet etmekte ve çiftçilikle uğraşmaktadır.

Fatih Seyitoğlu, 31 Mart 2019 yerel Seçimlerinde AK Parti Osmaniye Mehmetli Belediye Başkan Adayı olarak kazanmıştır ve Mehmetli Belediye Başkanı görevini sürdürmektedir.

Ücretsiz İnternet Hizmeti İletişim Kanalları

Mehmetli Belediyesi tarafından sunulan ücretsiz internet hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için kuruma ait olan www.mehmetli.bel.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi içerisinde bulunan iletişim sayfasından belediyeye ulaşabilir ve hizmet hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesaj gönder kısmından problemlerinizi iletebilirsiniz.