Sumbas Belediyesi

SUMBAS BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ’NE HOŞGELDİNİZ

Sumbas Belediye Başkanlığı tarafından sunulan bu hizmet tamamen ücretsizdir. Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ilerleyen ve gelişen teknolojiyle beraber artan iletişim ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına vatandaşların hizmetine sunulan ücretsiz internet projesi kapsamında ilçe sınırları sınırları içerisinde yaşayan tüm vatandaşlar ve misafirlerin ücretsiz bağlantı kurabileceği hotspot noktalarının oluşturulması için çalışmalar yapmıştır. Bu ücretsiz internet noktalarına bağlanarak herhangi bir bedel ödemeden limitsiz ve kotasız  olarak internet hizmetinden faydalanılmaktadır.

Sumbas Belediyesi Ücretsiz internet hizmeti dahilinde wireless ağlarına bağlanan vatandaşlardan herhangi bir ücret talep edilmez ve yüksek hızda kotasız ve tamamen limitsiz bir şekilde internet deneyimi sağlanmaktadır.

Sumbas Belediyesi Ücretsiz İnternet Hizmeti Nedir?

Bu hizmet Sumbas Belediyesi tarafından,  vatandaşlarımıza ve  misafirlerimize güvenli ve erişilebilir telekomünikasyon hizmetleri verilmesi amacıyla çok kamusal alanda “Sumbas Belediyesi” ismiyle verilen ücretsiz internet hizmetidir.

Sumbas Belediyesi İnternet Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

Sumbas Belediyesi ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilmek için her kullanıcının Akıllı Telefon, Tablet bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile ücretsiz internet noktalarından Sumbas Belediyesi kablosuz ağına bağlanması gerekmektedir.

Sumbas Belediyesi İnternet Hizmetine Nasıl Kayıt Olurum?

Sumbas Belediyesi ağının bulunduğu bölgeden Sumbas Belediyesi ağına bağlantı sağlandıktan sonra otomatik olarak gelen karşılama sayfasında, TC. Numarasıyla Giriş Yap butonuna tıklanır ve gerekli bilgiler doldurulur. Kullanıcıya ait (cep numarası, kimlik no, ad soyad gibi) gerekli bilgiler doldurulduktan sonra internete bağlanmış olursunuz.

Sumbas Belediyesi İnternet Hizmeti Günlük Kullanım Bilgisi Nedir?

Ücretsiz İnternet hizmetinden tüm vatandaşlarımız wireless ağına bağlanarak limitsiz olarak faydalanabilmektedir. Herhangi bir limit, kota veya süre kısıtlamaması bulunmamaktadır. Standart hızda sağlanan hizmetten gün boyu yararlanabilirsiniz.

Zeki Demiroğlu Kimdir ?

Zeki DemiroğluZeki Demiroğlu, 1973 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğmuştur, ilkokulu Sumbas’ta, ortaokulu Kadirli’de, liseyi ise Adana’da tamamlamıştır. 1993 yılında Çukurova Üniversitesi Ceyhan Meslek Yüksekokuludan mezun olmuştur. Evli ve iki çocuk babası olan Demiroğlu, çiftçilikle uğraşıyor.

AK Parti Sumbas İlçe yönetiminde görev alan Demiroğlu, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde belediye başkanı aday adayı ve 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ise Sumbas Belediye başkan adayı oldu.

Zeki Demiroğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti Osmaniye Sumbas Belediye Başkanı olmuştur.