Yıldırım Pansiyon Düzce Erkek Öğrenci Yurdu

Yıldırım Pansiyon Düzce Erkek Öğrenci Yurdu İnternet Bağlantısına Hoşgeldiniz

Yıldırım Pansiyon Düzce Erkek Öğrenci Yurdu  lokasyon olarak Düzce Üniversitesi’ne yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır, araçla 2 dakikada gidilebilmektedir. Pansiyonumuz akıllı bina olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Modern mimarisi ve kaliteli ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize huzurlu, rahat ve sessiz bir yaşam imkanı sunmaktadır. Tüm odalarda 7/24 saat sıcak su, merkezi sistem ısıtma ve günlük oda temizliği imkanlarını sunmaktadır. Bina asansörleri de dahil tüm ekipmanlar düzenli olarak yetkili servisler tarafınca kontrollerden geçirilmekte ve rutin olarak çalışmalar yapılmaktadır.

30m2 olan etüt odalarımız nezih bir çalışma ortamı sunmaktadır. Pansiyonumuzda her sabah kahvaltı  ve akşam yemeği imkanı bulunmaktadır. Yemeklerimiz bünyesinde bulunan aşçılarımız tarafından günlük ve taze olarak servis edilmektedir. Tüm odalarda wireless internet imkanı bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda 4 tip oda bulunmaktadır, bu odalar 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik odalardır.

Pansiyonumuzda Fitness salonu, Etüt odaları, Hobi mutfağı, Televizyon odası, Mescit, Televizyon odası ve limitsiz fiber internet altyapısı bulunmaktadır.

Güvenlik :
Kurumumuz 24 saat güvenlik kamerasıyla ile görüntülenmekte ve resepsiyon hizmeti vermekte olup, binanın katlar dahil tüm alanları güvenlik kameraları vasıtasıyla izlenmektedir. Yıldırım Erkek Öğrenci Pansiyonu olarak deneyimli kadromuz ve başarılı organizasyon şemamızla hizmetinizdeyiz…

Konfor :
Binamız akıllı bina statüsünde tasarlanıp inşa edilmiş olup, ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize kışın merkezi sistem ısıtma, tüm zamanlarda 24 saat sıcak su ve haftalık oda temizliği imkanlarını sunmaktayız. Bina asansörleri dahil tüm bina ekipmanı düzenli olarak kontrollerden geçirilip sertifikalı servislerce kayıt ve kontrol altında çalıştırılmaktadır.

Sağlık ve Hijyen:
Organik temizlik maddelerinin kullanıldığı tam kontrollü temizlik sistemimizde tüm özel ve ortak kullanım alanları program dahilinde düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir. Öğrencilerimizin kişisel temizliğindeki hijyen ve sağlık için, binamızın su kaynağı özel sistemimizde arıtıldıktan sonra kullanıma girmektedir. Kurumumuz içinde, 4250 No’lu Tütün ve Alkol Kullanımı Düzenleme Kanunu uyarınca, sigara ve alkol tüketimine karşı kurallar ve yaptırım uygulanmaktadır.

Aile Ortamı:
Öğrencilerimizin kişilik gelişimleri ve sosyalleşmeleri için gerekli kişisel alan sağlanırken, ailelerin çocukları üzerindeki kontrolüne destek olmak amacıyla aile ile yakın ve istikrarlı iletişim kurulmaktadır. Amacımız öğrencilerimiz ailesi içindeki doğal düzen ortamını yaşarken, ailelerimize çocuklarının bir güven ortamında olduklarını hissettirmektir.