Kayizer Güvenilir Mi? VDS Sunucu Kiralama Hizmetleri

Kayizer Güvenilir Mi? sorusunun cevabını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız Kayizer.com’un en birincil amacı müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Buradan hizmet aldığınız zaman müşteri temsilcileri sizinle ilgilenerek tüm sorularınızı cevaplayacaktır. Hizmet kalitesinde son derece iddialı olan Kayizer her konuda size hızlı bir şekilde destek olacağının garantisini vermektedir. Verilen tüm sunucu hizmetlerinde yeni nesil ve alanında uzman olan firmalar ile çalışılmaktadır. Tüm sunucularda SSD ve M2 SSD kullanılmaktadır. SAS Disklere göre daha fazla hıza kavuşmanız sağlanmaktadır.

Kayizer bütçe dostu fiyatları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunarken maliyetleri de oldukça düşürmektedir. Yüksek performanslı sanal sunucu hizmeti ile SSD Disk altyapısı, %99 Uptime garantisi, otomatik işletim sisteminin kurulması, anında teslim gibi avantajlara aylık fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Neden Kayizer Tercih Edilmelidir?

 • Türkiye lokasyonlu sunucuların ülkemizdeki en kaliteli veri merkezlerinden barındırılması.
 • Kaliteli hizmetin yanı sıra yaşanabilecek herhangi bir sorun karşısında hızlı destek sağlanması.
 • Tüm sunucu hizmetlerinde yeni nesil ve alanında profesyonel hizmet sunana firmalar ile çalışılması
 • Tüm sunucularda SSD ve M2 SSD kullanılması. Bunlar SAS Disklere kıyasla daha yüksek hızlara ulaşmanızı sağlar.
 • Uygun fiyatlar ile birlikte yüksek düzeyde kaliteli hizmet verilmesi.
 • Farklı yerlerde olan cPanel hosting hizmeti ile firmaya ulaşarak güvenli bir şekilde transfer hizmeti sağlanması.

gibi hizmetleri nedeniyle Kayizer’i güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Birçok insanın gönül rahatlığı ile tercih ettiği Kayizer vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Sıfır disk ekipmanları, raid 10 yapılandırması, yedekleme sistemleri ile veri güvenliğinin sağlanmasına dikkat edilmektedir. WordPress gibi scriptler cPanel sisteminde tek tuşa basarak indirilebilmektedir. Yalnızca tek bir tıklama yaparak birden fazla scripti kolaylıkla kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde gereken destek sağlanmaktadır. Uzman ekip ile en kısa süre içerisinde oluşan sorunu çözmek için çalışılmaktadır. cPanel altyapısı olan firmalarda bulunan siteler eksiksiz bir şekilde taşınabilmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için yapmanız gereken tek şey web site üzerinden destek talebi oluşturmak olacaktır. cPanel dışında Plesk Panel ve farklı hosting yönetim paneli seçenekleri de firma tarafından sağlanmaktadır.

Kayizer Hizmetleri

 • Alan Adı
 • Web Hosting
 • VDS Sunucu
 • Ryzen VDS Sunucu
 • Discord Bot VDS
 • Kiralık IP

gibi hizmetlerin yanı sıra yanı zamanda Minecraft, Fivem, MTA, Unturned, Rust sunucu kiralama hizmetleri de vermektedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetleri sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanan Kayizer aynı zamanda sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlarla aylık ödeme yapmak ve daha detaylı bilgi almak için web site üzerinden ya da iletişim numaralarından Kayizer’e ulaşabilirsiniz.

Kayizer İletişim

Destek aradığınız her an sizlere yardımcı olmak için Kayizer müşteri temsilcileri size yardımcı olacaktır. Satış öncesinde de Whatsapp ya da canlı destek bağlantısı üzerinden teknik destek ve aklınıza takılan tüm sorular için her türden destek için ihtiyacınız olduğunda Kayizer müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda [email protected] adresi üzerinden mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra +90 850 307 52 42 no’lu iletişim numaraları üzerinden de Kayizer müşteri temsilcilerine kolaylıkla ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Satış öncesi, teknik destek ve tüm sorularınız için kolaylıkla iletişim kurabileceğiniz Kayizer sizlere güvenilir bir hizmet sunmasının yanı sıra aynı zamanda kaliteli bir hizmet de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Kayizer’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Kayizer Güvenilir Mi? Kayizer.com müşterilerine her zaman hızlı bir şekilde destek sağlamaktadır. Bu nedenle de müşteriler herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında sorunlar son derece hızlı bir şekilde çözülmektedir. İlgili müşteri temsilcileri sayesinde oluşabilecek tüm şikâyetleri titizlikle inceleyerek çözüme kavuşturmaktadır.


Etiketler:


Yorumlar;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir