Türkiye Lokasyon Proxy Hizmeti

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız sadece Türkiye’de hizmet verilen servislerden yararlanamamaktasınız. Mesela bu hizmet nelerdiri diye sıralayacak olursak, Türkiye Bankaları, Bein Connect, Netflix Türkiye gibi hizmetler başta geliyor.

Mesela Ziraat bankası hesabınıza Türkiye dışından erişmek istediğinizde ip geolocation kayıtlarına bakılıyor ve internet bankacılığında online olmanıza izin verilmiyor.

Veya farklı bir ülkede yaşayıp Netflix’in sadece Türkiye’ye açılmış yayınlarını izlemek istediğinizde sistem buna engel oluyor. Bu tarz durumlar için internete Türkiye’den erişiyor olmanız gerekiyor.

Türkiye’den internete erişiyor olabilmek içinde Türkiye Lokasyon Proxy hizmetine sahip olmanız gerekiyor.

Türkiye Lokasyon Proxy hizmeti ile internet trafiğinizi Türkiye üzerinden sağlıyor ve sanki Türkiye’deymiş gibi görünüyorsunuz.

Şuanda sitemizde bulunan Standart ve Premium Proxy hizmetleri tamamı Türkiye lokasyonludur ve sizi Tekirdağ, İstanbul, Balıkesir ve İzmir üzerinden internete çıkartmaktadır. Premium Proxy hizmetimizle daha önce oyunlarda hiç kullanılmamış, en yenisi 9 yıl önce internete çıkmış ip adreslerinden oluşmaktadır.


Etiketler:


Yorumlar;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir