Türkiye Lokasyon Proxy

Türkiye Lokasyon Proxy

Türkiye lokasyon proxy sayesinde internete Türkiye’den bağlanıyormuş gibi görünebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız ve sunucusu Türkiye’de barınan bir web sitesine erişmeye çalışırken sorunla karşılaşıyorsanız kesin çözüm budur.

Yalnızca Türkiye’de hizmet veren servislere yurt dışından sorunsuzca erişmek istiyorsanız bunu Türkiye lokasyonlu proxy ile gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Netflix Türkiye, Bein Connect ve Türkiye bankaları bunlardandır.

Proxy olarak adlandırılan vekil sunucular sizi internete başka bir bölgeden bağlanıyormuş gibi gösterir. Böylece önünüzdeki engelleri kolayca aşarak kısıtlamasız internetin keyfini çıkarırsınız.

www.K5net.com güvenilir premium ve standart proxy hizmetleriyle size en uygun fiyata en kaliteli deneyimi sunacaktır. Ürün yelpazemizde İzmir, Balıkesir ve İstanbul başta olmak üzere birçok farklı şehirden internete çıkmanıza imkân verecek çeşitli proxyler bulunmaktadır. Bunlar oyunlarda kullanılmamıştır. Tamamen yeni, güncel ve size özeldir.

Proxy Nedir?

Vekil sunucu olarak bilinen proxy, internet erişimi sırasında tarayıcının bağlandığı ara sunucudur. Tarayıcı ile sayfa arasındaki iletişim proxy üzerinden gerçekleşir. HTTPS, FTP, HTTP, SOCKS4/5, Gopher, NNTP, Telnet, MMS ve RTSP gibi protokolleri destekler.

Uygun Proxy Paketleri

Türkiye lokasyon proxy hizmeti paketlere göre çeşitlilik arz eder. Sitemizde avantajlı fiyatlara en yüksek verimlilik ve bağlantı hızına sahip Türkiye lokasyonlu proxy siparişi vermeniz mümkündür.

Sunulan proxyler veri kullanımına göre fiyatlandırılır. Tüm işletim sistemleriyle uyumlu olan proxylerimiz web authentication ve SOCKS5 desteğine sahiptir.

İnternete bağlanma sırasında NetTerm erişimi ve mail proxy desteği gibi olanaklar da buna dâhildir. Ayrıca Türkiye lokasyon proxy WS-FTP, CuteFTP Pro, CuteFTP, ICQ kullanımına da izin verir.

Bağlantı hızı, internet hızının desteklediği seviyeye kadar çıkabilir. Standart, orta derece ya da profesyonel kullanıcılar ve işletmeler için uygun olan proxy paketlerimiz ihtiyaçlarınıza güvenli ve pratik çözüm sağlayacaktır.

Uygun proxy paketlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz, eğer satın almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yolladığınız mesajlar kısa sürede cevaplanacak ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sizlere sunulacaktır. Diğer çözümlerimiz ve Türkiye dışı proxy ihtiyaçlarınız içinde siz değerli müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Özellikle Avrupa ülkeleri ve Amerika IP’leri üzerinden ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.Yorumlar;

“Türkiye Lokasyon Proxy” için 2 yanıt

  1. Daisy emilanoo avatarı
    Daisy emilanoo

    Türkiye Lokasyon Proxy’lerimiz içerisinde yurtdışı siteleri giriş yapabilmeniz için bulunduğunuz ülke IP adresinizle değil, belirlediğiniz Türkiye lokasyon IP adresinize karşılık gelen proxy üzerinden erişim sağlarsanız buradaki sitelere giriş yapabilirsiniz.

  2. agata kıristi avatarı
    agata kıristi

    Herhangi bir yasaklanmış siteye erişim sağlamak istediğinizde proxy kullanmanız önerilebilir. Diğer sunucularda olduğunuz gibi proxy servisini aktif etmenize gerek kalmadan, internete bağlanmanız anlamda hiçbir sıkıntınız olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir